PayU


Dbamy o bezpieczeństwo przy każdej transakcji dlatego wybraliśmy dla Państwa najbezpieczniejszą, najszybszą oraz najwygodniejszą metodę płatności dostępną w sieci.

Szybko


Dzięki korzystaniu z usług PayU jesteśmy w stanie otrzymać potwierdzenie przelewu natychmiast po dokonaniu płatności, unikając tym samym zbędnego czekania na przesłanie pieniędzy przez bankowy transfer. Płacenie przez PayU umożliwia nam wysładnie przesyłki odrazu po dokonaniu płatnosci za produkty, dzięki czemu nasi klienci mogą dostać swoje paczki szybciej.

Bezpiecznie


Twoje dane osobowe są bezpieczne z nami. Dbamy o to aby każdy mógł czuć się bezpiecznie korzystając z naszego sklepu, dlatego musieliśmy wybrać partnera równie solidnego i zaufanego jak firma Baldinini. Wieloletnie doświadczenie pokazało że transakcje prowadzone za pośrednictwem PayU należą do najbezpieczniejszych w całej sieci, czyli takich, jakie chcemy dostarczyć naszym klientom

Wygodnie


Nie ważne gdzie jesteś, Baldinini oraz PayU działają równie dobrze na urządzeniach moblinych. Wybierz najbardziej odpowiadający ci produkt i po zalogowaniu się na swoje konto kliknij przycisk "Zapłać", a już dostaniemy potwierdzenie płatności i wyślemy do ciebie paczke. Proste.